تبلیغات
MAFIA IN IRAN - شکار تانک
 
MAFIA IN IRAN
one shot one kill
درباره وبلاگ


مبارزه علیه امپریالیسم برای رهایی از موانع استعمار یا استعمار نوین که با سلاح های نظامی یا ترکیبی از این دو در حالت اجراست از مبارزه علیه عقب ماندگی و فقر جدا نیست هر دو مراحلی هستند در یک مسیر که به سوی جامعه جدیدی پر از عدالت و فراوانی هدایتمان میکند.(چه گوارا)

مدیر وبلاگ : pooya ejlali
نویسندگان
نظرسنجی
شما به چه نوع اسلحه ای بیشتر علاقه دارید؟
یکشنبه 7 آذر 1389 :: نویسنده : pooya ejlali

به ادامه مطلب مراجعه کنید

1-      حتما قبل از عملیات سلاح خود را بازدید کنید و1 الی 2 موشک نیز با آن شلیک کنید تا هم قلق سلاحتان بدست آید و هم مطمئن شوید که سلاحتان بخوبی کار میکند.

2-      در هنگام حرکت بسوی عملیات ، با کمکهای خود حرکت کنید و در زمان درگیری کمکهای خود را گم نکنید تا دچار کمبود مهمات و تأمین نشوید.

3-      در حین حرکت بسوی دشمن بندهای پائین کوله آرپی جی خود و کمکی را باز کنید،بدلیل اینکه دیده شده گلوله سلاحهای سبک به خرج پرتاب اصابت کرده و چونکه کوله به نفر محکم بسته شده خطراتی را برای نفرات حمل کننده بوجود آورده است.

4-      با مقداری فاصله از پیاده ها حرکت کنید زیرا بر اثر شلیک آنها دشمن آتش خود را بر روی آنها باز کرده و احتمال دارد شما نیز مورد اصابت قرار بگیرید و وظیفه شما بسیار خطیر میباشد.

5-      زمانیکه بطرف هدف شلیک کردید، سریع تغییر موضع دهید ولی اگر موضع شما محکم بود به هیچ وجه جای خود را عوض نکنید.

6-      در حین حرکت عوارض و مکانهائی را که جهت سنگر گرفتن و مقابله با دشمن در حین عقب نشینی نیاز میباشد ، را شناسائی کنید.

7-      تا زمانیکه عملیات تثبیت نشده است تمام تانکهای سر راه خود را منهدم کنید تا دشمن نتواند دوباره از آنها استفاده کند (عملیات رمضان ).

8-      تا آنجا که ممکن است به هدف نزدیک شده سپس شلیک کنید.

9-      برای هدف قرار دادن سنگر تیربار، ابتدا از مسیر آتش آن خارج شده وسپس شلیک کنید.

10-  برای انهدام تانک و سنگر تیربار از دو گروه استفاده شود، گروه فرعی بصورت آشکار مسلح به تیربار ، گروه اصلی در حالت مخفی با نارنجک دستی و آر پی جی 7.

11-  آر پی جی زنها نباید بار اضافی با خود بردارند زیرا اینکار از چالاکی آنها میکاهد.

12-  تانکها در قسمت جلو دارای ضخامت زره بیشتری میباشند،سعی کنید از پهلو ، تانک را مورد هدف قرار دهید چون از ضخامت کمتری برخوردار است.

13-  از موشکهای ضد نفر ، علیه تانک استفاده نکنید چون بعلت نداشتن خرج گود ،تانک را از کار نمی اندازد.ولی اگر موشکهای ضد تانک تمام شده است از موشک ضدنفر علیه شنی و سلاحهای تانک استفاده کنید.

14-  در زمان درگیری و حرکت با فاصله از نیروها حرکت کنید تا در صورت لزوم بتوانید از همان نقطه اجرای آتش کنید تا آتش عقبه سلاح برای نفرات پشت سر شما خطر ایجاد نکند.

15-  جایی را برای تیراندازی انتخاب کنید که نیرو در آنجا تجکع نکرده باشد و هدف قابل رؤیت باشد زیرا بعد از تیراندازی منطقه شما تحت تیر رس دشمن قرار میگیرد.

16-  چون دیده شده که در هنگام شکستن خط نورافکنهائیکه بر روی تانکها قرار دارد شروع بکار میکند و نیروها در دید قرار میگیرند ، ای نورها و هر نور دیگری را مورد اصابت قرار دهید (با سلاح تک تیرانداز).

17-  برای پیدا کردن مسیر تانک از جرقه های شنی میتوان استفاده نمود و موقع شلیک مقداری بالاتر از شنی را گرفته و شلیک میکنیم .

18-  از مصرف بی رویه مهمات خودداری کرده زیرا علاوه بر اسراف کردن باعث لو رفتن منطقه ما نیز میشود.

19-  در هنگام درگیری، تانکها ی در حال شلیک را مورد اصابت قرار دهید.

20-  بعد از هر شلیک آرپی جی زن باید موضع خود را تغییر دهد.

21-  در موقع تعویض باید کمک آرپی جی بر روی هدف با سلاح انفرادی تیراندازی کند و آرپی جی زن جای خود را تغییر دهد و بعد از تغییر دادن جا ، نفر کمکی باید خود را به آرپی جی زن برساند.

22-  در هنگام عقب نشینی نیروهای زرهی اقدام به شلیک منور از داخل تانک میکنند تا تانک داخل خندق و گودال نیفتد و مسیر بازگشت را گم نکند.

23-  اگر مجبور به عقب نشینی شده اید ، با تیربارچی دسته طوری هماهنگ کنید که بتوانید از نیروهای در حال عقب نشینی حمایت آتش کنید و از دشمن ، وقت بگیرید تا نیروها عقب بکشند.

24-  در موقع عملیات بر روی تانکها و تیربارچی هائی را که جلو نیرو را با آتش خود سد کرده اند اجرای آتش کنید و بعد با هدفهای فرعی درگیر شوید(اما اگر هدفهای فرعی نیز در دید و تیر کامل شما بودند با صلاحدید فرمانده روی آنها اجرای آتش کنید ).

25-  اگر به تانک از لبه خاکریز نگاه کردید برای شلیک جایتان را عوض کنید.

26-  دیده شده دشمن در مقابل سنگرهای تیربار خود سیم خاردار تعبیه کرده تا پره های موشکی که به سمت هدف شلیک شده به آن برخورد کرده و باعث انحراف آن گردد (عملیات خیبر).

راههای مقابله با اینگونه سنگرها

الف)نقاط کمتری که سیم تعبیه شده ،را شناسائی کرده و اجرای آتش کنید.

ب )اگر محل تیراندازی را پیدا کردید ، با موشک ضد نفر بعلت داشتن ترکش ، اجرای آتش کنید.

ج )از نارنجکهای تفنگی ضد تانک وضد نفر نیز میتوان علیه اینگونه سنگرها استفاده کرد ، چون زاویه برخورد آنها از قسمت بالا میباشد ، البته تیرانداز باید مهارت کافی داشته باشد تا بتواند دقیقا جلوی سنگر را مور هدف قرار دهد.

د )از نارنجک دودزای کلاشنیکف جهت ایجاد پرده دود در مقابل سنگر تیربار استفاده کرده تا نفرات پیاده با استفاده از دید کم دشمن ،به سنگر نزدیک شده و آنرا از کار بیندازند.(بهترین روش جهت انهدام اینگونه سنگرها استفاده از تفنگ 106 و تیر مستقیم تانک میباشد).

ه )اینگونه سنگرها را میتوان با خمپاره اندازها از بین برد.

نوع مطلب : مختلف (باحال)، 
برچسب ها :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :جاوا اسكریپت

function followmouse1(){ //move cross engine for IE 4+ leftright.style.pixelTop=document.body.scrollTop+event.clientY+1 topdown.style.pixelTop=document.body.scrollTop if (event.clientX

جاوا اسكریپت

 
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است |طراحی : پیچک
 

تبادل لینک

خرید بک لینک