تبلیغات
MAFIA IN IRAN - نارنجک انداز تمام اتوماتیک XM307 ACSW
 
MAFIA IN IRAN
one shot one kill
درباره وبلاگ


مبارزه علیه امپریالیسم برای رهایی از موانع استعمار یا استعمار نوین که با سلاح های نظامی یا ترکیبی از این دو در حالت اجراست از مبارزه علیه عقب ماندگی و فقر جدا نیست هر دو مراحلی هستند در یک مسیر که به سوی جامعه جدیدی پر از عدالت و فراوانی هدایتمان میکند.(چه گوارا)

مدیر وبلاگ : pooya ejlali
نویسندگان
نظرسنجی
شما به چه نوع اسلحه ای بیشتر علاقه دارید؟
به دلیل زیاد بودن مطلب به ادامه مطلب مراجعه کنید...

نارنجک انداز XM307 یک نارنجک انداز تمام اتوماتیک است که قادر به شلیک گلوله های انفجاری با کالیبر 25*59 mm است. این اسلحه مجهز به سیستم کنترل آتش الکترونیکی میباشد و همچنین توان شلیک گلوله های Air-Bursting را نیز دارد. ترکیب این سیستم کنترل آتش الکترونیکی و گلوله های AB قدرت وحشتناکی به این اسلحه میبخشد به طوریکه این اسلحه میتواند در محیطهای باز یا بسته و بدون شلیک مستقیم به هدف با نفرات دشمن درگیر شد. نوع دیگر مهمات این نارنجک انداز ، مهمات Heat است. همینطور مهمات اشک آور ، مهمات FRAG point-detonating ، مهمات HEDP ، مهمات AP ، مهمات LESS - Lethal و مهمات مشقی که هر یک در موارد مخصوص به خود کاربرد دارد. مثلا مهمات HEDP برای درگیری با زرهپوشهای دشمن در نظر گرفته شده است. مهمات AP (Anti – Personnel) علیه نفرات دشمن کاربرد دارد. مهمات LL نیز برای نفوذ در استحکامات و ساختمانهای دشمن کاربرد دارد.
این نارنجک انداز با فشار گاز کار میکند. شاتون این نارنجک انداز در انتها به بولت اصلی اسلحه چفت میشود. همچنین لوله نیز به بولت اصلی اسلحه چفت میشود. نتیجه این کار این است که این نارنجک انداز دارای کمترین لگد ممکن است. تغذیه اسلحه نیز به وسیله نوار فشنگ انجام می گیرد. وقتی که اسلحه برای اولین شلیک آماده میشود بولت اصلی اسلحه در عقب اسلحه قفل میشود و پس از شلیک گلوله اول شاتون اسلحه مجددا بولت اصلی و لوله را به عقب میبرد و بولت اصلی را قفل میکند و همچنین گلوله بعدی را در محفظه شلیک میکشاند.
واحد کنترل آتش اسلحه نیز شامل یک دوربین که هم در شب و هم در روز کاربرد دارد میشود. این دوربین که مجهز به IL (Intgrall Laiser ) میباشد امکان اندازه گیری دقیق مسافت تا هدف را برای اسلحه فراهم می آورد. این نارنجک انداز در دو درجه متناسب شده ارگونومی طراحی شده است. در مدل استاندارد دگمه های سیستم کنترل آتش در زیر چشمی اسلحه قرار دارند و در مدل دیگر دگمه ها در قسمت ما بین دو دست قرار میگیرند. هر شخص به نسبت راحتی خویش یکی از این دو مدل را انتخاب میکند. همچنین مدل مخصوصی از این نارنجک انداز نیز مخصوص خودروها ساخته شده است که دارای دو محفظه تغذیه است. به این صورت که دو نوار فشنگ در اسلحه قرار می گیرد. به عنوان مثال یک نوار فشنگ از نوع AP برای درگیری با نفرات دشمن و نوار فشنگ دیگر از نوع HEDP برای درگیری با زرهپوشهای دشمن است. کاربر این اسلحه تنها با تعویض سوییچ میتواند یکی از این دو را به سرعت انتخاب یا تعویض کند.
نوع مطلب : نارنجک انداز ها، 
برچسب ها :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :جاوا اسكریپت

function followmouse1(){ //move cross engine for IE 4+ leftright.style.pixelTop=document.body.scrollTop+event.clientY+1 topdown.style.pixelTop=document.body.scrollTop if (event.clientX

جاوا اسكریپت

 
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است |طراحی : پیچک
 

تبادل لینک

خرید بک لینک